trwa wczytywanie strony...
loading strony www

Dodatki do stron www

Utworzenie mapy dojazdowej i integrację z Google Maps

Dodamy Twoją firmę do Google Maps, utworzymy wskazany przez Ciebie opis dostępny w wyszukiwarce miejsc Googole. Na Twojej stronie umieścimy mapę dojazdową z zaznaczoną lokalizacją firmy.

Utworzenie formularza kontaktowego

Formularze kontaktowe stanowią wygodną formę pierwszego kontaktu Klienta z firmą. Formularze posiadają możliwość wyszczególnienia pól obowiązkowych dzięki czemu niejako wymuszamy podanie informacji niezbędnych do dalszej współpracy. Jest to podstawowa forma kontaktu z Klientem.

Wtyczki społecznościowe Facebook, Google+ itp.

Integracja z portalami społecznościowymi stała się naturalnym elementem nowoczesnych stron internetowych. Proponujemy Państwu dodanie mechanizmów typu "Lubię to" w Facebooku czy +1 w Google+ oraz integrację z innymi portalami społecznościowymi.

Integracja z płatnościami elektronicznymi i porównywarkami cen

Dla klientów oferujących odpłatne usługi proponujemy wykonanie mechanizmów płatności elektronicznej i umieszczenie ich na stronie internetowej. Ta usługa skierowana jest głównie dla posiadaczy sklepów internetowych, czasami jest przydatna na stronach oferujących sprzedaż. oferujemy również integrację z dowolnymi porównywarkami cen.

Wykonanie dowolnego mechanizmu

Oferujemy wykonanie dowolnego mechanizmu związanego z integracją czy rozbudową aplikacji internetowych.


Kontakt z nami

(+48) 501 898 004

E-mail, formularz

Napisz na bok @ stronex.pl
lub wypełnij krótki formularzTagi

Tworzenie stron internetowych strony internetowe Kielce Kraków Radom Warszawa Ostrowiec Skarżysko Starachowice Piaseczno Grójec Wrocław Bazy danych Sklepy internetowe